CORPORATE PARTNERSHIPS

Organizacijų vystymo programos

ISM Executive School gali tapti ilgalaike jūsų organizacijos augimo partnere.
Dirbant su organizacijomis, mes vadovaujamės šiais principais:
• Palydime kliento organizaciją autentiškos istorijos kūrimo keliu.
• Padedame nepasiklysti žinių ir žinojimo vandenyne.
• Ir tą darome pagarbiai, pasitikint ir atsakingai
Birutė Ruplytė
Mokymo programų vadovė
Registruotis konsultacijaiMokymo programų vadovė, Birutė Ruplytė
Lyderystės akademija​
aukščiausio lygio vadovų komandai

Vidinė ugdymosi programa, skirta aukščiausiojo lygio vadovų komandai.

 

TOP vadovų komandos atsakomybė:

 • Kompaniją sėkmingai auginti galima tik tuomet, kada vadovai yra tarpusavyje susitarę organizacijos kryptį. Tačiau neretai lyderiai žiūri į skirtingas puses, o nesutarimai stabdo organizacijos progresą. Todėl mokymų metu vadovai gilinsis į vizijos paieškos ir kūrimo procesą.
 • Vadovas turi viziją, tačiau neturi reikiamų žinių ir įgūdžių, kaip jos siekti? „Lyderystės akademijoje“ TOP lyderiai gilinsis į šių procesų organizavimą ir drauge atsakys į klausimą – ar jų komanda veikia sėkmingai, geba vienas kitą palaikyti ir kaip vienas kitam, užuot trukdžius, padėti eiti į priekį?
 • Išsiaiškinus viziją ir atradus įrankius, kaip jos siekti drauge, vadovo laukia trečiasis etapas – įgyvendinimas. Mokymai lyderiams padės atrasti atsakymus bei metodus, ką ir kaip daryti, kad pavyktų pasiekti geriausią trokštamą rezultatą?
Vadovavimo akademija
vidurinės grandies vadovams

Vidinė ugdymosi programa, skirta vidurinės grandies vadovų vadovavimo kompetencijų stiprinimui.

 

Vidurinės grandies vadovų komandos prioritetai:

 • Departamento vadovo užduotis – užtikrinti sklandų ir efektyvų komandos ir savo padalinio darbą. Todėl jis privalo suprasti, kaip veikia jo padalinys ir kokia jo rolė visos organizacijos strategijoje. Vadovavimo akademijoje vadovas gilinsis į savo valdomo padalinio rolę kitų padalinių ir visos organizacijos kontekste.
 • Kuomet vadovas aiškiai žino savo padalinio rolę visos organizacijos kontekste, jis turi suprasti savo, kaip vadovo vaidmenį. Todėl mokymų metu vadovas drauge su geriausiais ISM dėstytojais gilinsis į svarbiausias vadovo dėmesio reikalaujančias sritis ir savo dėmesio joms paskirstymą. Lyderis taip pat kels klausimus, ar geba aiškiai ir suprantamai iškomunikuoti organizacijos siekius ir tikslus? Jis kvestionuos savo rolę ir iš mokymų išeis žinodamas savo vaidmenį organizacijoje ir padalinyje bei klausdamas – kaip jis padeda pasiekti išsikeltus tikslus?
 • Kiekvienas organizacijos padalinys susideda iš komandos, kuri yra sėkmingo darbo ir gerų rezultatų ašis. Todėl padalinio vadovas turi gilintis į savo vadovavimą kolektyvui. Tik gilindamasis į savo ir komandos dinamiką, sau pripažindamas tikrąją vyraujančią atmosferą, bendrumo lygį, įvertindamas santykio tikrumą ir egzistuojantį tarpusavio atvirumą su komanda ir jos viduje, vadovas su kolektyvu gali dirbti darniai ir sėkmingai. Todėl mokymų metu itin didelis fokusas bus skiriamas vadovo santykiui su komanda.
 • Galiausiai, itin svarbu nepamiršti ir savęs, todėl „Vadovavimo akademija“ bus proga skirti laiko sau, pažinti save, gilintis į savo vadovavimo stilių, principus, elgseną.
Mokymų grafikas
Vadovo startas
naujai paskirtiems vadovams

Vidinė ugdymosi programa, skirta naujai paskirtiems vadovams. 

 

Naujai paskirtų vadovų iššūkiai:

 • Naujai paskirti vadovai susiduria su jiems pirmą kartą kylančiomis užduotimis ir iššūkiais, tokiais kaip autoriteto kitų akyse auginimas. Tokį vadovą lydi ne viena baimė ir klausimai. Tad mokymų metu vadovas gilinsis į savo, kaip lyderio startą, vidinę motyvaciją vadovauti, nagrinės savo tikslus ir užmojus.
 • Nauja rolė reiškia naujus pirmus kartus. Tad vadovas turi gilintis ne tik į save ir savo baimes, tačiau ir į santykį su komanda. Mokymų metu naujasis lyderis pasiners į darbuotojo patyrimo ciklą, mokysis kurti individualų santykį su savo kolektyvu ir aiškinsis, kokia jo rolė komandos patirčiai organizacijoje.
 • Galiausiai, vadovas aiškinsis, kaip vadovauti komandai. Jų daug – jis vienas. Tad į komandą jis pažvelgs, kaip į sistemą ir susipažins su geriausiais įrankiais veikti joje ir su ja.
CORPORATE PARTNERSHIPS
„LAB 4 Leaders”

Tai – ISM iniciatyva, kuri nereikalauja didelio įsipareigojimo, tačiau užtikrintai padeda Jūsų organizacijai palaikyti „profesinę formą“. „LAB 4 Leaders”tarptautinį apdovanojimą už inovatyvumą pelniusi tęstinio mokymosi platforma, kurios metu susirinkusieji nagrinėja tarptautinius verslo atvejus ir padedami ISM dėstytojų analizuoja vadybines problemas, pateikia savo požiūrio kampą ir taip tobulina savo kritinį mąstymą.

 

Ši platforma buvo sukurta ISM alumnams, tačiau tokią nuolatinio mokymosi formą galime pasiūlyti ir Jūsų organizacijai.

 

Programos nauda organizacijai:

 • Tokia mokymosi forma įtraukia visą kolektyvą į mokymosi ir žinių atnaujinimo procesą - tai darbuotojų nuolatinis mokymasis reiškia, kad savo organizacijoje turėsite profesinę formą palaikančius, savo įgūdžius aštrinančius ir tobulėti siekiančius darbuotojus;
 • Į verslo atvejų analizes įsitrauks visi besimokantieji bendrai diskusijai, tad mokymosi procesas bus galimybė ne tik padėti darbuotojams tobulėti, tačiau ir suartėti kolegoms.
 • Nagrinėdamas įvairias verslo atvejų analizes, Jūsų kolektyvas, padedamas ISM profesionalų, drauge mokosi kritiškai mąstyti, ieškoti sprendimų;
 • Verslo atvejo analizė leidžia surasti geriausius sprendimus savo organizacijai ar pasiruošti ateities iššūkiams, nagrinėjant kitų organizacijų jau padarytus sprendimus;
 • Verslo atvejų analizės – įdomus, įtraukiantis ir visoms organizacijoms darbuotojų grandims patogus ir malonus būdas mokytis, įsitraukti į įvairių sprendimų diskusijas.
KONSULTACIJA

Ieškote sprendimo savo organizacijai?

Registruokitės į konsultaciją ir padėsime išsirinkti organizacijai tinkamiausią mokymosi programą!
Registruotis konsultacijai
B2B pardavimų vadovė, Alvyda Žielienė
magnifiercrosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-upchevron-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram