Executive MBA

Metų trukmės vadovų kelionė su pasaulinio lygio lektoriais.
Rūta Bagdonavičienė, „Limedika
Didžiuojuosi savimi priėmusi iššūkį studijuoti Executive MBA. Per vienerius metus trukusią kelionę įvyko teigiami pokyčiai, tiek asmeniniai, tiek profesiniai. Aš tapau geresne vadove ir geresniu žmogumi.
Rūta Bagdonavičienė
„Limedika" vadovė.
ISM Executive MBA programos alumnė
Executive MBA studijos yra prabangos laikas sau ir savo organizacijai, kai gali atsitraukti ir skirti dėmesio vidiniam tobulėjimui ir organizacijos transformacijai.
Doc. dr. Audronė Nakrošienė
ISM Executive MBA programos direktorė
Executive MBA studijos yra prabangos laikas sau ir savo organizacijai, kai gali sustoti, atsitraukti ir skirti dėmesio vidiniam tobulėjimui ir organizacijos transformacijai.
Doc. dr. Audronė Nakrošienė
ISM Executive MBA programos direktorė

Programos partneriai

BARSELONA, ISPANIJA
IESE, Business school, University of Navarra
Geriausia MBA programa pasaulyje (The Economist, 2021)
BARSELONA, ISPANIJA
VIDEO
Susipažinkite su studijų programa iš arčiau
Konsultacinis projektas PAR vietoje magistro baigiamojo darbo
1:59
Žiūrėti video
STUDIJŲ IŠSKIRTINUMAI
Globali patirtis. 90% dėstytojų is TOP pasaulio verslo mokyklų
Konsultacinis projektas PAR vietoje magistro baigiamojo darbo
EADA sertificate
ISM x EADA Corporate Governance sertifikatas
Studentų profilis
40
metų
Vidutinis studentų amžius
12
metų
Vidutinė vadovavimo patirtis
30
iki
Kruopščiai atrinktų studentų grupė
EXECUTIVE MBA
Programos struktūra
Anglų kalba
1 metai
Trys dienos per mėn.
Verslo administravimo (MBA) vadovams magistras ir ISM x EADA sertifikatas
MOKOMIEJI DALYKAI
Strategija
1 semestras
Tikslas

Suteikia galimybę konceptualiai suvokti strategiją, ugdyti strateginį mąstymą. 

Ką išmoksite

Paskaitų metu su užsienio lektoriais vyksta verslo atvejų analizės, o nedidelėse komandose vadovai rengia pasirinktos organizacijos Strategijos vertinimo projektą. Jo tikslas – lavinti gebėjimą priimti tarpdisciplininius verslo sprendimus siekiant sėkmingai įgyvendinti organizacijos viziją, misiją ir tikslus, pasitelkiant strateginio valdymo principus. 

Rezultatai

Vadovų komandoje sukurtas Strateginis jūsų pasirinktos organizacijos vertinimas.  

Lyderystė
1 ir 2 semestras
Tikslas

Padėti pasirengti lyderio vaidmeniui tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, o ypač – geti vadovauti esant daugeliui suinteresuotųjų šalių. Šis studijų modulis parengtas, siekiant sužadinti ir padėti įgyvendinti apčiuopiamus studijų dalyvių, kaip lyderių, elgesio ir sampratos pokyčius. 

Ką išmoksite

Lyderystės modulis paremtas savianalize ir grįžtamuoju ryšiu. Modulyje naudojame įvairius netradicinius mokymosi metodus, tokie kaip asmeninis lyderystės tyrimas ir asmeninės koučingo sesijos, grįžtamasis ryšys iš jūsų studijų draugų, lyderystės refleksijos dienoraštis ir iš jo gimusi TEDx tipo kalba. Jų dėka geriau pažinsite save kaip vadovą, lavinsite savo kompetencijas, įgysite pasitikėjimo ir išmoksite dar efektyviau vadovauti organizacijai.   

Modulyje siekiame sukurti išskirtinę aplinką, skatinančią pasidalinti asmenine patirtimi, mokančia teikti ir gauti grįžtamąjį ryšį iš kitų to paties lygmens vadovų, kas įprastoje verslo aplinkoje dar gana retas reiškinys. Visus metus kartu besimokanti vadovų grupė tampa ne tik studentais, bet ir vieni kitų mokytojais, ką daugelis įvardija kaip neįkainojamą patirtį.  

Rezultatai

Lyderystės projektas Jūsų organizacijai.

Corporate Governance
2 semestras
NEW
Tikslas

Naujausią EMBA programos kursą ISM Vadovų mokykla kūrė kartu su prestižine EADA Verslo mokykla, įsikūrusia Barselonoje. Kursas skirtas CEO, valdybos nariams ir vykdantiesiems direktoriams, siekiantiems tapti sertifikuotais valdybos nariais ir įgyti naujausių įgūdžių efektyviam organizacijų valdymui. Kurso programa talpina naujausią teorinę medžiagą ir praktinę patirtį, taip suteikiant vadovams žinių ir įrankių stiprinti įmonės valdymo struktūros pagrindus. Prisijungti pakvietėme stipriausių pasaulio verslo mokyklų dėstytojus ir patyrusius valdybos narius dėstyti tokias temas kaip „Valdybų elgsena sudėtingais laikais“, „Valdybos vertinimas“, „Valdybos dinamika“, „Akcininkai ir suinteresuotosios šalys“ ir kitas.

Ką išmoksite

Dalyviai įsitrauks į paskaitas ir verslo atvejų analizę, nagrinės studijų medžiagą, parengtą pripažintų verslo mokyklų – Harvardo, INSEAD ir IMD. Dalis paskaitų ir praktinių užsiėmimų vyks EADA Verslo mokykloje, kurios ekspertiškumą vykdant vadovų studijas kasmet įvertina „Financial Time“ vadovų studijų reitingas. Kurso programa apjungia pagrindinius įmonių valdymo principus, lygina valdymo modelius skirtinguose regionuose ir kviečia gilintis į etikos, lyderystės ir socialinės atsakomybės sąsajas su valdymu. Simuliacijos užduotis kviečia kritiškai pažvelgti į tai, kokie veiksniai veikia valdybos ir CEO santykius, kokias kontrolės sistemas gali naudoti valdybos, kad užtikrintų tinkamą CEO susitelkimą ir dėmesį, bei kokios pozicijos turi imtis valdyba, kad būtų pasiekti tikslai.

Rezultatai

Kurso metu, kuriam iš viso skirta 15 ECTS kreditų, vadovams bus sudarytos sąlygos apgalvoti asmeninį veiksmų planą ir sėkmingiausias įmonių valdymo praktikas pritaikyti savo organizacijose. Kursą pabaigę dalyviai įgis ISM ir EADA Corporate Governance Certificate sertifikatą, pažymintį vadovo ekspertiškumą šioje srityje. Vadovai dalyvaus praktiniame valdybos simuliacijos užsiėmime, kur spręs realius valdymo iššūkius, taikydami inovatyvius sprendimus. Visa tai sudarys sąlygas atnaujinti turimas žinias apie valdybų veiklą ir įgyti naujų.

ISM EADA

Vertės
  • Studijuojančių vadovų vizitas į EADA Verslo mokyklą Barselonoje. Paskaitos, verslo atvejo (angl. business case) analizė, susitikimas ir apsikeitimas valdysenos (angl. corporate governance) patirtimi su pasirinktos įmonės CEO ir TOP vadovais. EADA patenka tarp 25 stipriausių verslo mokyklų Europoje pagal „Financial Times“ 2021 m. reitingą.
  • Įgyjamas Corporate Governance Certificate sertifikatas, kurį išduoda dvi prestižinės aukštojo mokslo institucijos – ISM ir EADA. Šis dokumentas pateikiamas konkursuose valdybos nario pareigoms užimti.
  • Kursas turi nuoseklią struktūrą, kurią sudaro temos: „Valdybų elgsena sudėtingais laikais“, „Krizės valdymas“, „Valdybos vertinimas“, „Akcininkai ir suinteresuotosios šalys“ ir kitos. Geriausias įmonių valdysenos praktikas vadovai gali pritaikyti savo organizacijose.
  • Iš viso skiriamos 7 mokymosi dienos įsisavinti naujausią teorinę medžiagą bei įprasminti verslo atvejų ir simuliacijos praktinę patirtį. 4 dienas vadovai studijuoja Vilniuje ir 3 Barselonoje
Pokyčių ir inovacijų vadyba
2 semestras. Baigiamasis darbas.
Tikslas

Vietoje baigiamojo magistro darbo vyksta tarptautinis konsultacinis projektas PAR, kurio tikslas – pasitikrinti savo lyderystę tarptautiniu mastu ir pritaikyti studijose įgytas žinias vertinant sau nepažįstamos organizacijos iššūkius.  

Ką išmoksite

Studijų dalyviai turi galimybę dalyvauti tikrame verslo konsultaciniame projekte Johanesburge ir Keiptaune (Pietų Afrikos Respublika). Vizito metu studentai dirba SKIRTINGOSE komandose IR organizacijose – kartu su PAR organizacijos vadovais išsigrynina pagrindinius iššūkius, KARTU SU komanda parengia pokyčio planą, kurį vizito pabaigoje pristato organizacijai.  

Ši užduotis padeda vystyti kūrybiškumą, gebėjimą nustatyti problemos esmę, priimti sprendimus. Jos metu taikomos metų eigoje įgytos strategijos, verslo, vadybos, pokyčių ir inovacijų valdymo žinios.    

Konsultacinio projekto metu vadovai mokosi klausyti ir išgirsti kitus komandos narius, keisti savo reaktyvią elgseną į proaktyvią, geba identifikuoti strategines problemas skirtingo sektoriaus organizacijose ir pateikti joms pokyčių valdymo pasiūlymus.

Rezultatai

Strateginio pokyčio plano parengimas ir pristatymas PAR veikiančios organizacijos vadovams ar valdybai.  

Konsultacinis projektas PAR

FINANSAVIMAS IR PRIĖMIMAS
Finansavimas
Priėmimas
Finansavimas
1.
GPM lengvata studijoms
Pasinaudokite GPM lengvata studijoms ir susigrąžinkite iki 20% nuo sumokėto studijų mokesčio
3.
Valstybinio studijų fondo finansavimo galimybės

Studijų finansavimas itin palankiomis sąlygomis. Daugiau apie šią finansavimo galimybę itin palankiomis sąlygomis rasite ČIA

3.
„Early Bird“ nuolaida
Pateikusiems aplikaciją ir pasirašiusiems studijų sutartį iki balandžio 30 d., taikoma 10% nuolaida
Priėmimas
1.
Nuo kovo 25 d. iki birželio 28 d.
Pagrindinis priėmimas
2.
Nuo liepos 8 d. iki lapkričio 20 d.
Papildomas priėmimas 
Priėmimo kriterijai
Norint studijuoti ISM Universitete, stojantysis turi atitikti šiuos reikalavimus:
Skaityti išsamią priėmimo informaciją
KONSULTACIJA

Svarstote apie studijas?

Registruokitės į asmeninę konsultaciją ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią mokymosi programą!
Registruotis konsultacijai
Indre Mertinienė, Vadovų mokymosi konsultantė
magnifiercrosschevron-downchevron-leftchevron-rightarrow-upchevron-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram